Systemy Dociepleń
Srogie zimy i co raz to wyższe koszty energii zmuszają do poszukiwania oszczędności na ogrzewaniu. Wysokie zużycie energii jest znaczącym ciężarem dla budżetu domowego. Doskonałym rozwiązaniem dla starych i nowych budynków jest docieplenie ścian metodą lekką-mokrą. Polega ona na zamocowaniu specjalną zaprawą klejową płyt termoizolacyjnych (styropianowych bądź z wełny), szpachlowaniu ich powierzchni zaprawą zbrojoną siatką z włókna szklanego i finalnie pokryciu całości cienkowarstwowym tynkiem. Budynki ocieplone w ten sposób stają się tańsze w utrzymaniu a elewacje zyskują atrakcyjny wygląd.

Centrum Budowlane LIPIŃSCY posiada w swojej ofercie systemy dociepleń wiodących na rynku producentów. Oferujemy Państwu rozwiązania od najtańszych dostępnych na rynku po najbardziej luksusowe i nowoczesne, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Istotną dla nas sprawą jest zapewnienie naszym klientom łatwego dostępu do materiałów dlatego postawiliśmy na „dostępność od ręki” wszystkich produktów niezbędnych do wykonania docieplenia budynku. Tynk czy farbę zabarwimy w 3 minuty w dowolnym, wybranym przez Państwa kolorze oszczędzając tym samym Wasz czas i pieniądze.

Pomożemy stworzyć wizualizację budynku, dobrać najodpowiedniejsze dla danych lokalizacji (wieś, las, miasto…) rodzaje wypraw tynkarskich, których poszczególne cechy pozwolą znaleźć idealne rozwiązanie dopasowane do potrzeb, jakie stwarza dana lokalizacja budynku.

Oferujemy Państwu rozwiązanie proponowane przez następujących producentów:

Logo CAPAROL, HENKEL, ARBET, SWISSPOR, ROCKWOOL